I ashpër në tekste këngësh, por Fero tregon edhe anën romantike të tij

Ka disa javë që është zbuluar lidhja e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli, shkruan GazetaBlic.E tani çifti kanë filluar dhe shfaqen bashkë edhe në rrjete sociale.Është Fero ai që ka publikuar një fotografi me të në Instagram, ku ka shkruar “Ah shoqe shoqe”, ironi kjo që ai ka përdorur, pasi vetëm 10 ditë më parë në një intervistë ai tha që thjesht shoqe të mirë e kishte.

Arbenita është modele mjaft e njohur e cila karrierën e saj po e zhvillon në Londër, aty ku dhe jeton.