I bie pishman? Fero fshin kërkimfaljen ndaj Arbenitës

INA
INA

04/10/2023

Bëri bujë arrestimi i tij për dhunë në familje, ndarja dhe kërkimfalja publike ndaj Arbenitës.

Por Fero duket se i ka rënë pishman shpejt.

Reperi i njohur kishte kërkuar publikisht falje, duke thënë se gruaja e tij, Arbenita, e ka bërë atë njeri më të mirë.

“Do të jem falendërues deri në frymëmarrjen e fundit për gjithë ato që të përmenda e të tjera që i di Ai lartë, por të siguroj që pas gjithë kësaj lumturie dhe qetësie shpirtërore që gjeta tek të jetuarit për Allah, janë vetëm 2 gjëra që më mungojnë thellësisht në jetën time, më mungon ti dhe vajza jonë. Të kërkoj falje me gjithë zemër” kishte thënë mes të tjerash Fero.

Mesa duket ai nuk ka marrë përgjigje nga Arbenita, ndoshta edhe për këtë arsye ka fshirë postimin.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Valbon Selimllari

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo donald

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

INFO

NA NDIQ