I cilësuar një ndër reperët më të komentuar të momentit, sa vjeç mbush sot Don Xhoni

Don Xhoni është një ndër reperët më të njohur të skenës. Ai ka spikatur jo vetëm për hitet që dëgjohen nga të gjithë, por edhe për skandalet e krijuara.

Mirëpo, sot është një ditë e veçantë për Don Xhonin, pasi ai feston ditëlindjen dhe mbush plot 21 vite jetë.

Ai gjithashtu ka surprizuar fansat, pasi ka paralajmëruar publikimin e këngës në ora 19:00.

Ndërkohë përmes një postimi në Instastory Don Xhoni ka falënderuar të gjithë ata që i uruan ditëlindjen në orët e para.

“Faleminderit për urimet edhe pse kanë kalu vetëm 15 minuta. Inshallah don Zoti vec shneten e kam e bashk me krejt juve shkojm nalt e ma nalt”.

“Urime Don Xhoni 21 vite o bir”, ka shkruar reperi.