I dashuri i ri i Dafinës është djali i politikanit të njohur nga Kosova

Picture of INA
INA

15/06/2023

Dafina Zeqiri së fundmi është bërë kryetema e medias rozë pasi u zu mat me të dashurin e ri, Kreshnik Gjergji.

Pamja vulosi ndarjen me Dj Geek teksa biznismeni po i dhuronte puthje dhe përqafime.

U zbulua se djaloshi që i ka marrë zemrën këngëtares quhet Kreshnik Gjergji.

Afterparty.al mëson se ai është djali i Rexhep Gjergjit, politikanit të njohur nga Kosova.

TË FUNDIT
2 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
2 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
2 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
2 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
7 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

18 orë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur
16 orë
Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)
15 orë
Pesë finalistët e BBVA3
15 orë
Erjola Doçi s'i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)
15 orë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe
13 orë
“Ditë shumë të vështira emocionalisht...”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin
7 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ