I grabiten stolitë e arit deri sa është operuar në Klinikën e Shkupit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

20 Prill, 2023

Një paciente nga Shkupi ka bërë një denoncim në polici se dje derisa po kryente një operim në kompleksin e klinikave “Nënë Tereza” në Shkup i janë vjedhur stolitë e arit, përcjell INA.

Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje në ora 12:45 në SPB në Shkup, shtetasja me inicialet A.O.(48) nga Shkupi ka raportuar se në njërën nga klinikat ku paraprakisht ishte operuar, i janë vjedhur stolitë e arit.

MPB theksoi se janë ndërmarrë masa për zbardhjen e rastit. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grubi opinion

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

besar-durmishi

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

borell vjosa osmani vucic macron scholz

Edhe Borrell kërkon zgjedhje: Nëse nuk zbatohen tri kërkesat, do të ketë pasoja serioze

biden rrezohet

VIDEO/ Rrëzohet në tribunë Presidenti i SHBA-së Joe Biden

kurti finer

Kurti merr një telefonatë nga Amerika. Ja çka u bisedua

kameramedia

Aliu: Me ligjin e ri do të rregullohet liria e shprehjes në media

vjosa osmani

Osmani tregon prapaskenat: E takova 10 minuta Vuçiqin, zakonisht ankohet e bërtet

scholz macron vjosa osmani

Macron: Javën e ardhshme presim vendime të qarta nga Kosova dhe Serbia

vucic vjosa osmani

Osmani takohet me Vuçiqin, thotë se nuk është i interesuar për zgjidhje e as për paqe

INFO

NA NDIQ