I komentoi videon ku u shfaq joshëse në dush, Morena Taraku i përgjigjet Robert Berishës

0

Morena Taraku ka treguar format trupore nëpërmjet një videoje nga dushi.

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, e ka publikuar së fundmi një video ku shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Në videon e postuar shihet në bikini derisa tregon format seksi trupore.

Komentet ishin të shumta e nuk kishte munguar as ai i këngëtarit Robert Berisha.

“Qaj mjeshtri qe e ka montu ket tush (dush) duhet me gjet e mja dhon 50€ tip 😎 spo livrit hiq hallall puna 🤪”, ka shkruar Roberti.

Ndërsa më pas edhe Morena i ka kthyer përgjigje.

“Rob me ngjits ish i kapt, por kur të jesh e lehtë si pendël e mban”, ka shkruar Morena.