I mjaftuan vetëm tre ditë me Leccen, Ylber Ramadani fiton vendin e titullarit

ina-online
ina-online

6 Gusht, 2023

Ylber Ramadani firmosi më 3 gusht kontratën më të rëndësishme të karrierës së tij.

Mesfushori shqiptar është transferuar te Lecce me të cilët do të luajë në Serinë A sezonin e ardhshëm.

Lojtari gjendet në formë të përkryer fizike, teksa është bërë menjëherë pjesë e formacionit të vedhekuqve.

Ramadanit i kanë mjaftuar vetë tre ditë me Leccen për të zënë vendin e titullarit.

Futbollisti i Kombëtares kuqezi ka bindur trajnerin dhe e nis nga minuta e parë ndeshjen e sotme miqësore kundër Kadizit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

xherdan shaqiri

Messi, Busquets, Shaqiri, njihuni me lojtarët më të paguar në ligën MLS

ffk

Reagim i FFK-së në lidhje me pankartat shoviniste në ndeshjen Olympiakos – Aris

xavi cavi

Xavi: Jemi përmirësuar në sulm, gabojmë në mbrojtje

rashica gol beshiktash

VIDEO/ Rashica shënon këtë gol të bukur, por s’e shpëton dot Besiktasin nga humbja

Pep Guardiola

Cityt i prishet aeroplani, lojtarët do të udhëtojnë me autobus

girona

Girona befasia e sezonit në La Liga, lider duke lënë mbrapa emra të mëdhenj

nedim-Sassuolos,

Interi pëson humbjen e parë, Bajrami shënon në fitoren e Sassuolos në “San Siro” (video)

manchester united

Manchester United, objektivi i madh për muajin janar quhet Gnabry. Super oferta gati…

montella

Zbulohet klauzola speciale, Federata Turke i ka vënë një kusht Montellës në kontratë

INFO

NA NDIQ