“I more 5 mijë eurot e Luizit o pabuks”, Ronaldo i kthen përgjigjen epike komentuesit

INA
INA

6 Shtator, 2023

Duket se do të vijojnë ende përplasjet mes fituesit të Big Brother VIP Luiz Ejlli dhe  moderatorit Ronaldo Sharka, pasi ky i fundit u shpreh se Kiara Tito nuk duhet të prezantonte emisionin “Kepi i Tundimeve”.

U përfol se Kiara Tiro do të ishte prezantuesja e re e emisionit “Përputhen”, por ditën e djeshme u mësua se Megi Pojani do ta drejtonte këtë format, ku nuk mungoi as urimi Ronaldos për të.

Ndërkohë dikush i ka kujtuar sërish 5 mijë eurot që Luiz Ejlli i kishte premtuar teksa ishin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

“A i more ato 5 mijë euro o pabuks?”, ishte një koment që Ronaldo e postoi në “Instastory” dhe bashkëngjitur me të ai shkruante me humor:

“Tani që e mendoj s’kam vërtetë bukë në shtëpi, duhet me ble”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz olta

U tha se janë përplasur gjatë xhirimeve, regjisori i ‘Në Kuadër të Dashurisë’ flet për raportin Olta-Luiz

luiz

Bukë me groshë! Ja si e pret gjyshi i Kiarës, Luizin

Adelina Tahiri

I vodhën shtëpinë, Adelina Tahiri flet me detaje për traumën që përjetoi!

Luizi Kiara klipi

Del libri i parë për Luizin- Në mes të kaosit (FOTO)

luizi

Ja sa paguhet Luiz Ejlli për një reklamë në Instagram?

luana-vjollca_1500626528-5945864

Luana Vjollca: Ngushëllime dëshmorit dhe respekte Policisë së Kosovës

dafina zeqiri

Bashkëpunim me Mozzik? Kjo video e Dafinës na bëri të gjithë të dyshojmë për projektin e ri

dancing with the Stars

Pas Olta Gixharit, konfirmohet anëtarja tjetër e jurisë së “Dancing With The Stars”

efi-luizi

Efi flet për Luizin dhe Kiarën

INFO

NA NDIQ