I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

Picture of INA
INA

28/05/2024

Rike Roçi është shpallur fytyra e re e “Lori-Caffé”.

Kompania e kafesë zgjodhi modelen e njohur për të promovuar linjën për kafetë e ftohta në kanaçe.

Por fillimisht ofertën për të qenë imazh e mori vjet Efi, në natën finale në ”Big Brother Albania Vip 2”, por reklama nuk u realizua.

Por duket se dy vajzat nuk kanë aspak hatërmbetje me njëra-tjetrën. Mbrëmjen e sotme ato janë takuar gjatë ‘After Party’ e madje kanë ndarë një video shumë ‘funny’ në rrjetet sociale.

‘Me atë që më mori reklamën’– thotë Efi.

‘Jo, jo nuk ia kam marrë‘- shton Rike duke qeshur.

https://streamable.com/pot964?quality=highest

TË FUNDIT
23 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
2 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
23 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ