VIDEO/ I moshuari i verbër që jeton i vetmuar, me lot në sy tregon se si i tha vëllaut këqyrem, ta la pasurinë – ai nuk pranoi

ina-online
ina-online

12/02/2024

Këtë javë në rubrikën “Porositë e Bablokut” të emisionit Kojshia Show, ishte një personazh, i cili rrëfeu një histori tejet të hidhur.

I moshuari Adem Mustafa, ka mbetur edhe i verbër.

Ai jeton i vetëm dhe pa mbikëqyrje, madje i mungojnë edhe kushtet për jetesë.

Ai tregon se i kishte kërkuar vëllait të tij që të kujdeset për të, por ai nuk kishte pranuar.

Rrëfimin e tij të plotë mund ta dëgjoni në videon më poshtë:

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Manastiri Banjskes zvecan

Rexhaj: Ja kush na kishte paralajmëruar më herët për sulmin në Banjskë

Albin Kurti Shkup

​Kurti: Ballkani Perëndimor është i kërcënuar nga shteti serb

reuten

Reuten: Sanksionuam Kosovën, jo agresorin – duhen hapa ndaj Vuçiqit e Dodikut

David-Philips

Serbët le të shkojnë në Serbi, nëse duan të përdorin dinarin, thotë ish-zyrtari amerikan

nexhmedin spahiu

Spahiu publikon disertacionin e doktoraturës në matematikë, paralajmëron se do t’jua nxjerrë “notat e dobëta” disave

vjosa osmani ushtria fsk

Kërkohet shërbimi ushtarak në Kosovë pas kërcënimeve të Serbisë

Kurti

Kurti: “Lista Serbe” e lidhur me Vuçiqin dhe Putinin

Vjosa Osmani Erdogan

Osmani falënderon Erdoganin për mbështetjen ndaj Kosovës

Hovenier Kurti

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë – ja kë kërkon në takime!

INFO

NA NDIQ