I përlotur Luizi gjatë premierës së filmit në Gjakovë afër fanses me sindromën Down

INA
INA

22/10/2023

Thjeshtësia është ajo që i dha fitoren e Big Brother Vip Albania dhe padyshim atë e ndjek dhe jashtë shtëpisë pavarësisht famës që ka.

Moment i jashtëzakonshëm që jo pak u vu re ishte momenti i takimit të Luizit me një fanse të vogël me sindromën Down.I përlotur u shfaq gjatë takimit dhe Luizi i dha mundësinë që të qëndronte afër tij gjatë shikimit të filmit.

Duket se veprimi ja ka zbukuruar ditën fanses dhe do jetë dita e saj më e veçantë që prej shumë ditësh pritjeje.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ