I përmendi prindërit e vdekur, Erjola shpërthen ndaj Ilnisës: Ndyrësirë, femër e pisët!

INA
INA

10/02/2024

Në një nga përplasjet më të ashpra që janë parë në shtëpinë e “Big Brother VIP”, gazetarja Ilnisa Agolli dhe moderatorja Erjola Doçi janë përplasur gati në një sherr fizik pas një incidenti të vogël në kuzhinë.

Gazetarja Ilnisa, në atë që duket të jetë një çast irritimi, e ka shtyrë tiganin e nxehtë drejt Erjolës, duke bërë që kjo e fundit të reagojë menjëherë me mbrojtje.

Përballja mes tyre u acarua kur Ilnisa i përmendi Erjolës të ndjerët, duke aluduar në mungesën e edukatës familjare.

“Kështu të kanë edukuar”, i hodhi gazetarja, duke e lënë moderatoren të revoltuar dhe duke i shkaktuar reagimin e fortë, “ndyrësirë, femër e pështirë”.

Incidenti ka ndodhur në një kohë kur banorë të tjerë si Romeo Veshaj janë përpiqur të ndërhyjnë për të qetësuar situatën. Përplasja u shoqërua me një shkëmbim të ashpër replikash mes dy protagonisteve, të cilat nuk hezituan të përdorin fjalë të rënda.

Erjola me zë të lartë u shpreh në mbrojtje të vetes, “Avash se më shtyve tiganin e nxehtë! Deshe me më djeg o skizofrene,” ndërsa Ilnisa iu kundërpërgjigj duke e quajtur hipokrite dhe mashtruesen më të madhe në shtëpi.

Në një moment tensioni të shtuar, Ilnisa e provokon Erjolën përmes referimit tek familja e saj, duke e bërë këtë të fundit të kërcënojë largimin e saj nga shtëpia.

“Të më përmendësh babain dhe nënën që si kam, nuk ta lejoj,” u shpreh ashpër Erjola, “Po nuk bie në nivelin tënd.” Ndërhyrja e Romeos parandaloi përshkallëzimin e mëtejshëm të situatës.

Sherri mes dy banoreve të njohura ka lënë një shenjë të pakëndshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe ka hapur debate në komunitetin e fansave dhe ndjekësve që janë të ngazëllyer të shohin si do të zhvillohet më tej marrëdhënia mes tyre në ditët në vijim.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

Sara gjordeni bbvip

Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

sara silvi

Banori i ri i Big Brother, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Kemi pasur një… Do dalin fotot

nora istrefi luiz ejlli

Nora publikon foto nga ashensori me Luizin. Çka po zihet?

Sara gjordeni bbvip

“Je naiv, ik andej nga ishe nisur”- Çifti Sara dhe Bardhi i rikthehen sërish debateve! Këngëtari: Kujdes me epitetet, nuk po flet me…

Olsi Bylyku

Olsi Bylyku thumbon sërish ‘BBV3’: Zhgënjim i madh…

banor te ri big brother sara karaj, silvi, julia iliriani

Pas largimit të Albit dhe Artës, tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother VIP3

INFO

NA NDIQ