I riu nga Kumanova humb jetën në aksident trafiku

Iliria News Agency
Iliria News Agency

13/01/2022

Një i ri nga Kumanova ka ndërruar jetë pas një aksident sot rreth orës 02:30 pas mesnate, përcjell TV21. Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Tode Dumba”. Vetura e tipit Pezho me dy udhëtarë ka goditur fillimisht një mur më pastaj një veturë të parkuar.

“Mëngjesin e sotëm në ora 02:36 në rrugën “Tode Dumba” automjeti i pasagjerëve “Peugeot” me targa të Kumanovës, në të cilin ishte 26-vjeçari P.P. dhe 29-vjeçari N.S. goditi një mur dhe një automjet të parkuar. P.P. ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit. Mjeku i Emergjencës në Kumanovë ka konstatuar vdekjen”, njoftojnë nga SPB Kumanovë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

inbound1570935745553072141

Shefja e UNMIK-ut: Vazhdoj ta theksoj kërkimin e përgjegjësisë për incidentin në Banjskë

vucic vjosa osmani

Nis seanca për Kosovën në OKB, Osmani përball Vuçiqit

ASH

ASH: Ranë maskat, Mickoski shpalosi bashkëpunimin që ka me opozitën shqiptare

pasaporta

Dokumentet personale do të mund të merren edhe të mërkurën

inbound8095449253420538831

Valbona Adili Emini: Pabarazia gjinore në politikë ndihet kudo edhe pse kemi gra të forta e të emancipuara

bojan mariciq maricic

Mariçiq: Edhe “Demokracia e re sillet më e ndërgjegjshme se VMRO-DPMNE

sela tubim

Ashpërsohet retorika në tubime, VLEN dhe Fronti Europian me akuza dhe porosi mes tyre

xhezair shaqiri hoxha

Pse po e kritikoj BDI-në?

kandidatet per president

Çfarë thanë kandidatët për president në tubimet përmbyllëse

INFO

NA NDIQ