I sapo kthyer nga Kanadaja, Luizi tregon dhuratën e veçantë që mori për vajzën e tij

INA
INA

30/01/2024

Fenomeni i Big Brother VIP, Luiz Ejlli vazhdon sukseset e tij në karrierën si këngëtarë. Që pas daljes nga Big Brother VIP vitin e kaluar, kanë qenë të shumta koncertet e tij kudo nëpër botë.

Koncerti i rradhës për Luizin ishte në Kanadan e largët ku si gjithmonë shkodrani e ka ndezur atmosferën.

Një detaj i veçantë gjatë këtij koncerti ishte momenti kur Luizi mori nga disa fansa si dhuratë për vajzën e tij dhe Kiarës, që pritet të vijë në jetë së shpejti, një palë këpucë të vogla.

Këtë dhuratë Luizi e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij ku si gjithmonë nuk ka harruar as shakatë e tij si gjithmonë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

Sara gjordeni bbvip

Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

sara silvi

Banori i ri i Big Brother, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Kemi pasur një… Do dalin fotot

nora istrefi luiz ejlli

Nora publikon foto nga ashensori me Luizin. Çka po zihet?

Sara gjordeni bbvip

“Je naiv, ik andej nga ishe nisur”- Çifti Sara dhe Bardhi i rikthehen sërish debateve! Këngëtari: Kujdes me epitetet, nuk po flet me…

Olsi Bylyku

Olsi Bylyku thumbon sërish ‘BBV3’: Zhgënjim i madh…

banor te ri big brother sara karaj, silvi, julia iliriani

Pas largimit të Albit dhe Artës, tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother VIP3

INFO

NA NDIQ