I vidhet vetura tetovarit

INA
INA

16/10/2023

Gjashtëdhjetë e tre vjeçari M.I. nga Tetova, dje (15-tetor) në ora 08:45 në SPB-Tetovë ka raportuar se është vjedhur automjeti i tij Opel Astra me targa të Tetovës të cilin e kishte parkuar në rrugën Boris Kidriç në Tetovë, me dyer të pa bllokuara dhe me çelësat në bravë. Sipas njoftimit, ai në veturë kishte patur edhe disa pajisje dhe mjete të tjera. Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.TS

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ora

Doganat e Maqedonisë parandalojnë kontrabandim të 84 orëve Casio dhe 7.560 copë bizhuteri

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

Babai takon Naim Murselin në burg: Djali im nuk ka ditur gjë për vrasjen e Liridonës atë natë

liridona

Fëmijët e Liridonës merren nën kujdestarinë e shtetit suedez

punetor

Demolli: Pas janarit vështirë se do të gjenden punëtorë me pagë 600 euro

moti

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

pacolli pasuria

Pacolli akuzon “disa njerëz” se po tentojnë ta ngatërrojnë publikun rreth vrasjes së Liridonës

liridona

Publikohet video nga restoranti ku Naimi i çoi fëmijët dhe Liridonën pak para vrasjes

granit plavaa

Videoja e Granit Plavës, i dyshuari për ekzekutimin e Liridonës, kur hyn në restorant

Screenshot_2023-12-09-19-38-51-489_com.android.chrome-edit

Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

INFO

NA NDIQ