I vuri pistoletën në kokë, Zamira Kita ka disa fjalë për Luizin: “Do e kem një kujtim…”

INA
INA

09/10/2023

Aktorja e njohur Zamira Kita, ka ardhur me një rrëfim ndryshe këtë fundjavë tek “E Diell” me Edi Manushin, e cila ka rrëfyer për jetën e saj private dhe atë profesionale. Ajo është pjesë edhe e filmit më të përfolur të momentit, “Në Kuadër të Dashurisë”, premiera e të cilit do jetë ditën e nesërme në Pallatin e Kongreseve.

Zamira ka përmendur një foto që Luizi ka hedhur në rrjetet sociale, ku ky i fundit i ka drejtuar një armë në kokë. Ajo shprehet se ishte një foto për qejf, që nuk kishte lidhje me filmin dhe se arma ishte thjesht një lodër. Sipas saj, Luizi është një djalë mirënjohës dhe besnik dhe e do tepër. Madje ka arritur ta njohë më mirë në filmin që realizuan së bashku dhe se gëzon një respekt të madh për të.Është një foto jashtë filmit. Pistoletën e ka lodër, tha do e postoj këtë foton dhe le të mendojnë që është një film aksion, ne qeshnim, bënim gallatë. Ishte një foto artistikisht e bukur, me dritat me gjithçka dhe më pëlqeu, do e kem një kujtim të bukur me Luizin. Ne kishim shumë skena bashkë, kemi shkuar shumë mirë, nuk kemi patur as konfliktin më të vogël. Unë e dua fort atë djalë sepse është një djalë mirënjohës dhe i besës dhe këtë e them me sinqeritet sepse e kam njohur në disa situata që kanë të bëjnë drejtpërdrejt me mua gjatë filmit dhe më pëlqen. Ndërkohë me Oltën që më pëlqen shumë si aktore në film, përveçse është e bukur, di dhe e njeh kamerën. Sara siç e thashë u përshtat shumë bukur me ne.

Pse e theksove këtë të Luizit, që është bashkëpunëtor i mirë besnik?

Sepse e kam bindje, e kam bindje për atë djalë, e sigurova edhe gjatë filmit, por edhe nga shumë gjëra që e kam ndjekur më përpara. Më pëlqen, është personazhi kryesor dhe ne kemi luajtur bashkë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara koncert luizi

Kiara në koncertin e Luizit, këndon edhe ajo (video)

Olta Gixhari

Veprimi i Oltës tregon të kundërtën për ndarjen e Sarës dhe Ledrit (FOTO)

kiara5

Ish-banori i Big Brother i kërkon falje publike Luizit dhe Kiarës!

Screenshot_2023-11-29-13-25-07-943_com.facebook.katana-edit

Kejvina befason Kiarën dhe Luizin në shtëpi (video)

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

INFO

NA NDIQ