Ia bën “gjyqin” Luizit shkak saj, Kiara brenda natës humb gjashtë mijë ndjekës në ‘Instagram’

Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/03/2023

Mbrëmë në “prime-n” e “Big Brother VIP Albania”, u bë “gjyqi” i dytë ndaj Luizit.

Kjo pasi Luizi e izoloi Kiarën në lavanderi për t’ia prishur lojën të urdhëruar nga “Vëllai i Madh”, shkruan lajmi.net.

Produksioni e opinionistët e egzagjeruar teksa edhe quajtën edhe si dhunë fizike.

Duket se njejtë nuk mendojnë fansat e Luizit, e që pëlqenin edhe Kiarën për lidhjen e tyre të krijuar.

Qysh nga “prime” i mbrëmshëm Kiara humbi mijëra ndjekës në ‘Instagram’.

Moderatorja fitoi rritje të ndjekësve pas lidhjes së krijuar me Luizin, dhe tani po humb po shkak tij./Lajmi.net/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

r-600x360

Shokë apo ndjenja për Riken? Rrëfehet Fatjoni

dea-mishel-premiera

U tha se thumboi Arbana Osmanin për ‘Big Brother VIP’, reagon Dea Mishel

eriola meriton

Lojë e shëmtuar në “BBVA”: Erjola përgatit hallvën “e vdekjes” për çiftin Ilnisa-Meriton

rike roci

“Je ti si sëmundje…”, kriset miqësia e Rikes dhe Romeos?

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

INFO

NA NDIQ