Ia vodhën veturën në Prishtinë, mërgimtari ka një lutje për qytetarët

ina-online
ina-online

03/01/2024

Një veturë e markës gjermane BMW është vjedhur në ditën e parë të vitit në Prishtinë.

Vetura, e cila ishte e parkuar në fshatin Bardhosh të Prishtinës, i përkiste një mërgimtari dhe mbante targa britanike.

Pronari i veturës ka kërkuar ndihmë nga qytetarët që të lajmërojnë policinë nëse e shohin veturën.

“Kjo bmw me targa angleze esht vjedhur ne periferi te Prishtines ju lutem nese e shihni te lajmroni ne ket numer 049577734 ose policinë”, ka shkruar ai në një postim në Facebook.

Rasti është denoncuar të martën edhe në Policinë e Kosovës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

rrjeti bizneseve zvicer

Të krijojmë një bankë komerciale shqiptare në Zvicër

michael tasellari

Njihuni me shqiptarin që punon në kompaninë e Elon Musk (VIDEO)

Ilir-Kulla

“Gjërat po ndryshojnë”, a mund të njihet Kosova nga dy shtetet që luftojnë për Nagorno-Karabakhun, sipas Ilir Kullës

flamuri zvecan

Flamuri serb largohet edhe nga Kalaja e Zveçanit

qani dehari

Ndahet nga jeta Qani Dehari, aktivisti nga Sllupçani që një jetë ia kushtoi kombit

Mirlinda ademi

Mirlinda, shqiptarja që doktoroi për mjekësi në Universitetin e Cambridge-it

Gjykata_1-768x463-1-750x430-1

Mungon prokurori, dështon shqyrtimi fillestar ndaj serbit të akuzuar për krime lufte në Kosovë

Glauk Konjufca

Konjufca e pranon që dinari i ka acaruar raportet me amerikanët: Deklarata e O’Brien shqetësuese, e dimë pse janë “idhnu”

gjermani-kufi

Në Gjermani nuk mund të hyni me pasaportën e vjetër të Maqedonisë

INFO

NA NDIQ