Ibrahim Tatlıses dhuron 5 apartamente në Bodrum për viktimat e tërmetit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/02/2023

Ibrahim Tatlises ka dhënë lajmin e madh. Ai ka njoftuar se ka dhuruar 5 apartamente në Bodrum për viktimat e tërmetit.

Duke bërë thirrje nga rrjetet sociale, Tatlises tha: “Nëse keni mundësi, hapni edhe shtëpitë tuaja”.

“Tani është koha për të shëruar plagët. Unë dhurova 5 banesat e mia në Bodrum për viktimat e tërmetit. Nëse mundeni, bëjeni edhe ju”, tha ai.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1059

Reagimet nga SHBA, Franca, Britania dhe Egjipti

raketa

Izraeli: Do përgjigjemi ndaj çdo shteti që lejon kalimin e dronëve nga Irani

IMG_1058

Irani thotë se ka përfunduar me sulmin ndaj Izraelit, i kërkon SHBA-së të “qëndrojë larg”

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

INFO

NA NDIQ