Ibrahimoviq rikthehet te Milani për herë të tretë

ina-online
ina-online

11/12/2023

Zlatan Ibrahimoviq do të rikthehet për herë të tretë te Milani, këtë herë do të jetë pjesë e bordit.

Ibrahimoviq do të punojë afër me pronarin e Milanit, Gerry Cardinale, që ta ndihmojë klubin dhe grupin në muajt dhe vitet e ardhshme.

Sipas gazetarit të njohur, ish-sulmuesi suedez do të prezantohet së shpejt me të gjitha detajet.

Kujtojmë, që Ibrahimoviq u pensionua gjatë këtij pikërisht me fanellën e Milanit, në një stadium të stërmbushur të “San Siros”.

Suedezi gjatë periudhës në Milan ka fituar dy tituj të Serie A dhe Superkupën e Italisë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Napoli rrahmani

VIDEO/ Napoli triumfon mes dramës, Juventus mposhtet në “Maradona”

Britain Soccer Champions League

Bajerni “hjek” dorë nga Çabi Alonso, tani preferon trajnerin holandez

Bellingam Real Barca

Sulmi “nuk ndez”, Barcelona del e “gjymtuar” nga “San Mames”

maradona

Lista me yjet e futbollit që ranë në rrjetën e dopingut, nga Maradona te Guardiola e së fundmi Pogba

manchester-city

City fiton derbin e Manchesterit

IMG_9475

Shkëndija e “shkel” Vardarin, por si kaloi Shkupi dhe Struga

shaqiri-zvicra

Xherdan Shaqiri gjen golin e parë në sezonin e ri, por Chicago Fire pëson humbje

le brons

LeBron James, i pari që arrin shifrën prej 40 mijë pikëve në NBA

real

Real Madridi do të apelojë kartonin e kuq ndaj Bellinghamit

INFO

NA NDIQ