“Ik moj më lër rehat”, çfarë ndodhi? Luizi i ngre zërin Kiarës

Iliria News Agency
Iliria News Agency

18 Shkurt, 2023

Mëngjesi i sotëm nuk ka qenë aspak i qetë për banorët e shtëpisë së Big Brother VIP.

Ata janë përfshirë në debate të forta, veçanërisht Luizi me Maestron dhe Oltën. Madje gjërat kanë agravuar sa ata kanë debatuar me tone të larta.

Kjo ka bërë që Kiara të ndërhyjë duke u përpjekur të qetësojë Luizin.

Në një moment ajo i është afruar duke e kapur nga krahu, por Luiz në nerva e sipër, i është larguar duke i bërtitur që ta linte rehat.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

nita-latifi-big-brother

Nita tregon momentet më të vështira në jetën e saj

klea

Klea dhe Elgiti martohen sot, mësohet se kush do këndojë në dasmën e tyre

KIARA dasma luizi

Luizi dhe Kiara demantojnë të gjithë ata që nuk besonin

Luizi dhe Kiara

Luizi ja kushtoi këngën e re. Reagon Kiara

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon këngën e re. Ja kujt ja kushtoi (Video)

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon një pjesë nga kënga e re (video)

kiara-foto

Kiara Tito do të rikthehet në ekran si moderatore

BUTRI

Butrinti e Don Xhoni e kallin “vallen” në dasmë

ledri vula

Ledri Vula flet për marrëdhënien me Sarën: E zgjoj në katër të mëngjesit

INFO

NA NDIQ