Ilir Meta publikon foto nga plazhi me mikun e veçantë, ja ku po i kalon pushimet/FOTO

0

Këtë fundjavë, Presidenti Ilir Meta ka vendosur ta kalojë pranë detit.

Ai ka përshëndetur ndjekësit me një foto nga bregdeti i Rrushkullit, aty ku dhe po pushon. Presidenti është shfaqur me rroba plazhi, dhe me mikun e tij, qenin Roi.

“Me Roin, sot në bregdetin e mrekullueshëm të Rrushkullit”- shkruan Meta krah fotos që ka publikuar në Instagram.