Ilir Sahiti emërohet drejtor ekonomik i klinikës së ORL-së në Shkup

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

18/01/2022

Ilir Sahiti është emëruar Drejtor Ekonomik në Klikën universitare ORL.

Ilir Sahiti në postin e Drejtorit ekonomik të Klinikës universitare të ORL në Shkup vie pasiqë më parë dy mandate ishte drejtor i NP “Tregu“ në Kumanovë.

Ndryshe Ilir Sahiti është shqiptari i parë që emrohet Drejtor ekonomik i kësaj Klinike univesrsitare, njofton TV Festa

TË FUNDIT
5 orë
Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës
5 orë
Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t'ia dalin
5 orë
Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit
5 orë
Gruevski tregon si u arratis nga Maqedonia
5 orë
Ambasadorja amerikane në NATO, Smith flet për Maqedoninë e Veriut dhe sfidat e NATO-s

ME TE LEXUARA

1 ditë
Festa e Bajramit, çmimi për kurban nga 200 deri në 2 mijë euro
5 orë
Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit
1 ditë
Në këtë kohë do të falet Bajrami i Kurbanit në Maqedoninë e Veriut
1 ditë
Taravari: Maqedonia e Veriut nuk ka alternativë tjetër përveç anëtarësimit në BE
5 orë
Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t'ia dalin

LEXO MË SHUMË

buka

Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës

studenti-univerzitet-sv-Kiril-i-Metodij-6

Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t’ia dalin

gruevski jankullovska

Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit

gruevskii

Gruevski tregon si u arratis nga Maqedonia

xhulijan smith

Ambasadorja amerikane në NATO, Smith flet për Maqedoninë e Veriut dhe sfidat e NATO-s

shaqir-fetahu

Kreu i BFI-së uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

orhan murtezi

Orhan Murtezani ministër për Integrime?

Maksim Dimitrievski

ZNAM e Dimitrievskit caktoi emrat e ministrave

INFO

NA NDIQ