Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Është shumë i fortë dhe ka…

INA
INA

04/10/2023

Fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP, Ilir Shaqiri, në një intervistë për revistën “Bordo” përveç së tjerash ka folur edhe për fituesin e BBV2, Luiz Ejllin.

“E kam ndjekur, e kam takuar në dy okazione brenda shtëpisë. Kam parë një person psikologjikisht shumë të fortë. Me shumë besim tek vetvetja dhe shumë i aftë për të transformuar të tjerët në atë që është dalja jashtë vetvetes“, tha ai për Luiz Ejllin.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

Luiz Ejlli

Identifikohen “hakerët” e Instagramit të Luizit

Screenshot_2023-12-05-19-05-59-713_com.facebook.katana-edit

PO BEHET I PASUR! 9 mijë euro brenda natës/ Konkurrenti i Përputhen nga Haraçina zbulon si i fiton shifrat marramendëse

Screenshot_2023-12-05-15-44-55-054_com.instagram.android-edit

Luizi lajmërohet nga Policia e Shtetit. Pushka top! (Video)

INFO

NA NDIQ