Ilir Shaqiri ironizon Albin dhe Gracianon: Secili për 7 palë qejfe

INA
INA

05/02/2024

Banorët e “Big Brother Vip 3”, kanë zhvilluar një sfidë kërcimi me në krye dy koreografët, Albin dhe Gracianon banorët u ndanë në dy grupe dhe nisën provat.

Ndonëse shumë prej tyre nuk kanë dhënë më të mirën e tyre, një mendim si një profesionist ka ardhur me ironi prej Ilir Shaqirit, balerin dhe koreograf shumë i njohur për publikun shqiptar, si dhe ish-fitues i “Big Brother Vip 1”.Ai me ironi ka ka komentuar ëvizjet e tyre duke u shprehur;

“Secili për 7 palë qejfe. Shikojmë këtë improvizim ku do na çojë. Po përse kokën mbrapa mo Albi, shikojnë ata se je përpara. Aha i ka humbur navigatori këtyre”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

bigb

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

INFO

NA NDIQ