Ilire Dauti dhe Ziadin Sela, një kafe me anëtarët e rinj të ASH në Tetovë

ina-online
ina-online

12/11/2023

Ish kryetari i Aleancës për Shqiptarët, njëherit kryetar i kuvendit, Ziadin Sela së bashku me nënkryetaren, njëherit deputete e ASH-së, Ilire Dauti dhe deputeten Artina Qazimi, kanë takuar anëtarët dhe anëtaret e reja të cilët periudhën e fundit i janë bashkangjitur ASH-së në Tetovë..

Drejtuesit e ASH-së, të shoqëruar edhe nga disa aktivist lokal kanë pirë një kafe me anëtarët më të rinjë dhe kanë bërë foto të përbashkët për prezentimin e tyre.

Deputeja Dauti në postimin e saj shkruan:

Tetova është gjer aty ku mendohet për të! Faleminderit Ziadin Sela që erdhet në mesin e njerëzve që ju japim e na japin shpresë!

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stefan bogoev

Bogoev: Jam i sigurt për një fitore të dyfishtë në zgjedhjet e Frontit Evropian

arben taravari ziadin sela

Arben Taravari: ASH e fortë dhe unike, ka vite që lexojmë lajme për përçarje

3fb9fdb9-5211-407a-a732-9132e4550a33-1392x815

Mexhiti, Kasami dhe Gashi takojnë Islam Aliajn, deputetin shqiptar në Zvicër

Ilire Dauti

Deputetja që zhvillon betejën për shqiptarët pa nënshtetësi

Boban Stefkovski Gazi Baba

LSDM: Kryetarët e VMRO-së marrin 1500 euro rrogë, ndërsa qytetarëve të Gazi Babës u kanë borxhe

moti dimer acar temperatura

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

bujar-osmani-kovacevski-ahmeti

Ky do të jetë kryeministri i parë shqiptar në Maqedoni ?! (FOTO)

tanja fajon

Fajon: Ndryshimet kushtetuese janë të nevojshme që vendi të ecë përpara

fabrika ats dronet

Maqedonia do të prodhojë katër lloje dronësh sipas standardeve të NATO-s

INFO

NA NDIQ