Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

Picture of INA
INA

22/06/2024

Çifti i shumëfolur i këtij edicioni të “Big Brother Vip Albanina 3”, Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi, po vazhdojnë romancën e tyre edhe jashtë shtëpisë, shkruan “Kosovarja”.

Kjo gjë u bë e ditur duke qenë se çifti postojnë mjaftueshëm foto bashkë dhe shihen bashkë shumë shpesh.

Para disa orësh, Ilnisa ka postuar një foto me dy gota vere në plazh, ku mbishkrimi thotë “love you”, shkruan “Kosovarja”.

Njekësit kuptuan menjëherë se për kë bëhej fjala dhe se me kë po shijonte Ilnisa pushimet; me Meritonin.

TË FUNDIT
7 orë
Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij
7 orë
Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë
7 orë
Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)
8 orë
Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…
21 orë
Luizi vjen në 5 të mëngjesit, ja si reagoi Kiara

ME TE LEXUARA

1 ditë
Egla shfaqet e bukur dhe sharmante (foto)
1 ditë
Luizi Ejli shfaqet i lagur, e thyen pasqyrën (foto)
21 orë
Luizi vjen në 5 të mëngjesit, ja si reagoi Kiara
8 orë
Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…
7 orë
Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)
7 orë
Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë
7 orë
Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

LEXO MË SHUMË

meriton mjekiqi

Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

xhensila murtezaj

Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë

adelina tahiri

Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)

ledion lico

Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…

luizi kiara

Luizi vjen në 5 të mëngjesit, ja si reagoi Kiara

luizi

Luizi Ejli shfaqet i lagur, e thyen pasqyrën (foto)

egla

Egla shfaqet e bukur dhe sharmante (foto)

sara Bardhi

Nuk do ta besoni, kështu e ka ndryshuar Sara Bardhin (FOTO)

xhensila

Kjo është ish-banorja që sërish do të hyjë në Big Brother VIP Albania?

INFO

NA NDIQ