Ilnisa dhe Meritoni thyejnë vendimin dhe dalin në nominim kokë më kokë?

INA
INA

26/03/2024

Pas një konfrontimi që Meritoni ka pasur me Egla Cenon, ka ndërhyrë edhe Ilnisa. Gjatë debatit, Meritoni i ka sugjeruar Ilnisës të qëndrojë mënjanë nga konfliktet e tilla, duke i përmendur se këto situata mund të përdoren kundër saj në të ardhmen, një koment që duket se e ka prekur Ilnisën. Por ata janë parë pranë njëri-tjetrit, pasi janë të dënuar që të mos rrinë bashkë, pasi do të dalin në nominim kokë më kokë. Nuk dihet sesi do ta gjykojë Vëllai i Madh veprimet e tyre që prej të shtunës në Prime kur u dha vendimi.

Ilnisa: Mua ti sot më vrave dhe më lëndove. Unë kam qenë gjithë ditën e mbyllur në vete.

Meritoni: Por jo sa u vrava unë. Po unë nuk kam qenë i lënduar?

Ilnisa: Se të më krahasosh historitë, më prek, se i kam dy fjalë edhe me të tjerët.

Meritoni: Mos u kthe tek situata, a ta kam thënë ndonjëherë pse nuk hyn në situatat e mia? A të kam thënë ndonjëherë unë që pse nuk ndërhyre për Loarin? Thjesht të dhashë një mendim.

Ilnisa: Si të guxoj unë pa guxuar ti. Mënyra krahasuese sot më lëndoi.

Meritoni: Thjesht po te them që kujdes se sot po ta përdorin. Kujdes nga njerëzi që afron se edhe ata ta përdorin. A ki besim tek unë?

Ilnisa: Si mendon ti?

Meritoni: Një ‘Po’ e madhe!

Ilnisa: A duhet të jetë e madhe patjetër kur unë jam me ty?

Meritoni: Ka një botëkuptim timin.

Ilnisa: Po unë sot jam e mërzitur, shumë e mërzitur se nuk kam folur.

Meritoni: Mendon ti që unë nuk jam i mërzitur? Edhe unë jam i mërzitur.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

sara bardhi

Sara dhe Bardhi, prindër së shpejti?

INFO

NA NDIQ