Ilnisa i qepet keq Eglës, me orë të tëra i shkon pas (video)

INA
INA

12/03/2024

Ilnisa Agolli i është qepur keq Eglës, duke i shkuar mbrapa për orë të tëra. Egla me mjeshtëri ka arritur t’i bëjë ballë këtij presioni, duke i kthyer përgjigje të mençura dhe me qetësi. (INA) Shiko videon:

https://www.instagram.com/reel/C4YLyr1MIjo/?igsh=bm5jZjY1NXY3MjNy

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-18-10-35-56-803_com.android.chrome-edit

“E kisha kap prej flokësh po të isha jashtë”/ Për kë e ka Liami?

meriton mjekiqi

‘Jua q*fsha familjen’! Meritoni shpërthen ndaj banorëve!

romeo donaldi

“Gjysma ime”, Romeo surprizohet nga Donaldi, nuk i mban dot lotët

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

INFO

NA NDIQ