Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

Picture of INA
INA

11/06/2024

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi mesa duket po e shijojnë në maksimum romancën e tyre pas daljes nga shtëpia e “BBV3”, e dhe pse u aludua se familja e moderatorit nuk pranonte lidhjen mes tyre.

Dyshja është parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit teksa nuk kanë munguar postimet e ndara prej tyre në rrjete sociale.

Po ashtu, së fundmi Ilnisa ka ndarë një fotografi me partnerin, teksa ky i fundit e puth në faqe.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”- shkruan gazetarja krahas fotografisë.

Po vëmendjen ka marr edhe komenti i Meritonit dhe i vëllait të Ilnisës.

“Të dua!”, i ka shkruar Meritoni partneres së tij, ndërsa vëllai i saj shkruan më poshtë “Kush djeg kripë sonte”.

Rikujtojmë se çifti kanë qenë ish-konkurrentë të “BBV” ku Meritoni ishte një prej finalistëve e ndërsa rrugëtimi i Ilnisës përfundoi kohë përpara finales.

TË FUNDIT
5 orë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares
6 orë
Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)
6 orë
Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim
12 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
14 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

ME TE LEXUARA

1 ditë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më
1 ditë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
1 ditë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
14 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
12 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
6 orë
Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim
6 orë
Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)
5 orë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares
2 ditë
Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

LEXO MË SHUMË

ramadani hysaj asani

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

luizi-jacobs

Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit

nita-latifi-big-brother

Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin

julian deda

Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

Egla Big brother

Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

INFO

NA NDIQ