Imer Mushkolaj e bën për “pesë pare” Anita Haradinaj (FOTO)

INA
INA

18/11/2023

Imer Mushkolaj, së fundmi po komenton lojën që po zhvillohet në “BBVK”.

Opinjonisti dhe gazetari këtë herë ka një status drejtuar Anitës.

“Me këtë lojën tate, veç je ka e kallxon fytyrën tate 😂”, është statusi i Imerit.

Ky status nga ndjekësit e tij u prit me të qeshura pafund, shkruan “Kosovarja”.

Ky është një ironizim për gjuhën e përdorur nga Anita.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Valbon Selimllari

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo donald

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

INFO

NA NDIQ