INA vjen me shumë risi dhe freski!

INA
INA

7 Maj, 2023

Agjencia e lajmeve INA-Iliria News Agency ka sjell një imazh të ri, platformë të re të zgjeruar:

Si dhe gjithmonë adresa jonë e njohur 📍www.ina-online.net

më pas platforma me lajme në Shqipëri me 📍www.ina.al

Dhe së shpejti INA me lajmet në gjuhën maqedone 📍www.ina.com.mk

Po shkelim vitin e 17-të që nga 2006 kur nisëm!

Ne jemi të parët si gjithmonë dhe me ju lexues të dashur! Rrini me ne, sepse kemi dëshmuar.

redaksia
INA-Iliria News Agency

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1744

Bumçi akuza Ramës: Qëndrimet e tij dobësuan Kosovën, e izoloi me Ballkanin e Hapur

IMG_1737

Fushatë me fotomontazhe ndaj gazetarëve Buzhala, Kabashi dhe Hamidi, reagon AGK

IMG_1736

Guxo: Mbështesim qëndrimin e institucioneve të Kosovës, kryetarët e komunave duhet të punojnë nga zyrat!

Ramush-Haradinaj-5

Haradinaj: Kurti paraqet rrezik për vendin, të largohet menjëherë nga Qeveria

policia-maqedonise-598x330

Aksident në rrugën Tetovë-Shkup, lëndohen pesë persona

Kurti-Bruksel

Kurti: SHBA, partner kyç pavarësisht dallimeve në qasje

tome-gashi

Gashi: Njëri nga arrestuarit në Veri është gjeneral serb…

IMG_1732

Kryeministri Kurti sot duhet mbështetur më shumë se asnjëherë!

Aksidenti-600x360

Aksident tragjik në rrugën Kërçovë – Ohër, një i vdekur dhe disa të lënduar

INFO

NA NDIQ