Sot
7 min
“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?
13 min
Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore
20 min
Bën kaq nxehtë, sa Toka rrotullohet më ngadalë
28 min
“Edhe unë mund të humbas punën time”, thotë Bill Gates - teksa flet për të ardhmen e Inteligjencës Artificiale
29 min
Një helikopter i vogël robotik dërgoi mesazhin e fundit nga Marsi
31 min
Apple bëri të mundur që përdoruesit të shkarkojnë aplikacione nga faqet e internetit
32 min
Dëmtohet Edon Zhegrova, ylli dardan humb sfidën ndaj Aston Villas
37 min
Ancelotti pas fitores ndaj Cityt: Të gjithë menduan se Reali kishte vdekur, por duhet të dini se Reali nuk vdes kurrë
38 min
“ Nuk pendohem për asgjë”/ Guardiola uron Realin pas kualifikimit
40 min
Ronaldo fiton gjyqin ndaj Juventusit, por nuk do të marr aq para se pretendonte
1 orë
Shqiptarët mbeten pa deputet në Kroaci, Ermina Lekaj Prljaskaj nuk siguroi votat e duhura
2 orë
Sondazhi i IRI-t: Shumica në Ballkan janë për në BE dhe kundër Rusisë, serbët s’duan BE dhe pro Rusisë
2 orë
HDZ fitoi zgjedhjet parlamentare në Kroaci
2 orë
Sot nisi fushata për zgjedhjet parlamentare
8 orë
Bayern eliminon Arsenalin dhe kualifikohet tutje
8 orë
Real Madridi e fiton dramën e madhe, e eliminon Man Cityn
8 orë
Këto janë ndeshjet gjysëmfinale të Ligës së Kampionëve
8 orë
Zonja Nora Taravari tregon për jetën me doktorin dhe arsyen pse ai vendosi të kandidojë për president
8 orë
Presidenti kroat: Vuçiq ma çoi një letër 5 faqëshe, por ne e mbështesim Kosovën në KiE- me shqiptarët jemi të afërt dhe miq
9 orë
Bajqinovci: Na vjen keq, Bujar Osmani loboi kundër Kosovës
10 orë
Mesazhi i Rijad Shaqirit nga Likova: Kush ka frikë nga ujqërit, nuk futet në mal
10 orë
Bujar Osmani: Kam më shumë informacione për sulmin në Banjskë, do të kërkoj dalje nga “Ballkani i Hapur”
10 orë
“Jo 61, por 50, 48 e më pak deputetë mund të marrë VMRO-ja”, thotë Sela
10 orë
Taravari: Do t’ia rikthejmë namin e dikurshëm Kumanovës dhe Likovës
10 orë
“Jo Kina, jo Korea” – Ali Ahmeti: Nuk ka alternativë tjetër përveç anëtarësimit në BE
10 orë
Fatmir Dehari nga Kërçova: Rini, ju jeni mrekullia dhe motivi për të vazhduar para
12 orë
Fol: Përleshje fizike në BDI-në e Gostivarit, Nevzati i jep shuplakë Valdetit?!
12 orë
Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip
12 orë
Dy muaj pritje për një pasaportë
13 orë
Rreth 10 milionë euro të prindërve harxhohen për uniforma, fotografi dhe ushqime
13 orë
LSM: Është e turpshme që në shekullin e 21-të të lutemi për pagë, ditët në vijim do të radikalizojmë protestën
13 orë
A do të ndodh tërheqja nga Ballkani i Hapur, Osmani e paralajmëron
13 orë
BDI-së në sfond i buzëqesh opozita
14 orë
Nënshkruhet Kodi për Zgjedhje Korrekte dhe Demokratike
14 orë
Glauk Konjucva në kafe me liderët e VLEN-it, në Çarshinë e Shkupit
14 orë
Shaqiri: Komandat i përgjithshëm i UÇK-së për Maqedoni ka qenë Emrush Xhemajli, jo Ali Ahmeti
15 orë
Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

INFO

NA NDIQ