Incident brenda institucionit arsimor në Gostivar! 54-vjeçari sulmon kolegen e saj

Iliria News Agency
Iliria News Agency

22 Shkurt, 2022

Nga Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë njoftojnë se gjatë ditës së djeshme ka pasur incident mes dy kolegëve në një institucion arsimor në Gostivar, përcjell TV21.

“Një grua dyzet vjeçare nga Gostivari dje në ora 17.00 në SPB Tetovë ka raportuar se dje (21-shkurt) më pak se një orë para raportimit në vendin e punës në një institucion arsimor në Gostivar ka qenë e sulmuar fizikisht nga kolegu i saj T.E. 54-vjeçar. Rasti është zbardhur plotësisht dhe ndaj të denoncuarit T.E. do të vijojë një parashtresë përkatëse”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

varga eurotalks

Politika e Vuçiçit njësoj si e Millosheviçit, Varga për Eurotalks (VIDEO)

elmi

Aziri: Ja çfarë e pengoi bashkimin e Alternativës, Besës dhe ASH-së? (VIDEO)

rama bbc

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo. Tani është koha për paqe

Mickoski-vmro

Mickoski: Jam për një Qeveri të gjerë pro-maqedonase, tani jemi të nënshtruar nga BDI

Aggeler

Aggeler: Maqedoninë e Veriut e presin vendime të vështira, por ne jemi aty

Struga-780x439-1

Struga pret mërgimtarët për sezonin veror

kurti-1

Kurti zbulon një për një, emrat e sulmuesve të KFOR-it

droge

Aksion i përbashkët Maqedoni – Greqi, kapen 160 kg kokainë me vlerë 10 milionë euro

Saimir_Tahiri

Ambasada amerikane reagon pas lirimit të ish-ministrit Tahiri: Do të ketë pasoja

INFO

NA NDIQ