Incidentet para MPJ-së, hidhen fishekzjarrë dhe letra higjienike

Incidente para Ministrisë së Jashtme pasditen e sotme.

Demonstruesit që protestuan para Qeverisë janë drejtuar drejt Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Kuvendit të Maqedonisë.

Ata hodhën pishtarë, letra higjienike, shishe, fishekzjarre në drejtim të Ministrisë.

Përballë MPJ-së ndodhet një kordon policor