Incidenti “hot”/ Modelja italiane pa të brendshme në Grande Fratello 16 (Foto)

0

Mbrëmjen e të hënës ka startuar në Canale 5 edicioni i 16 i “Grande Fratello-s”, një reality show i njëjtë me Big Brother Albania, që organizohet nga Top Channel.

Valentina Vignali është njëra prej pretendenteve që do të synojë të triumfojë në këtë edicion të 16 të njërit prej spektakleve më të ndjekur në Itali.

Ish basketbollistja italiane, e cila prej kohësh i është përkushtuar modelingut, ka një rrjet mjaft të gjerë ndjekësish në rrjetet sociale, ku shpërndan shpesh foto nga përditshmëria e saj, ku nuk ngurron të tregojë hiret e shumë-pëlqyera nga ndjekësit.

Bukuroshja italiane u bë protagoniste mbrëmjen e djeshme në Grande Fratello 16, pasi po shkonte të shtrihej në shtrat, por kamerat fiksuan se nuk kishte veshur të brendshme.

Pamja me xhiro të ngadalësuara e momentit kur Vignali shtrihej mbi shtrat, ka bërë xhiron e botës dhe ka nxitur fantazinë e fansave të saj.