Interi kërkon ish mbrojtësin e Milanit

ina-online
ina-online

28/10/2023

Interesimi i Interit për Tiago Djalonë është i njohur prej disa kohësh, por sipas “Tuttomercatoëeb” zikaltrit janë gati të nisin negociatat për ish-mbrojtësin e Milanit në merkaton e verës.

23-vjeçari portugez u përfshi në marrëveshjen që dërgoi Leaon nga Lila te Milani dhe është gati të rikthehet në Serinë A, aty ku vlerësohet si një përforcim i mundshëm i prapavijës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bundesliga

Klubi i Bundesligës rinovon me trajnerin

mourinho

Mourinho: Nuk i kuptoj, i paralajmërova lojtarët

Bellingam Real Barca

​Gjërat që Bellingham ka arritur te Reali për 177 ditë janë të çmendura

mourinho

Mourinho shpërthen kundër lojtarëve të Romës: S’ka faj Guardiola që ua jep shkelmin lojtarëve

Ronaldo Al Nassr

​Ronaldo mund të gjobitet me një miliard dollarë

galatasaray

United dhe Arsenal në ‘luftë’ për yllin e Galatasaray-t

ballistet

“Ballistëve” u ndalohet të marrin pjesë në ndeshjen me KF “Shkupin”

franca-fitore-

Indeksi i UEFA-s/ Holanda në “luftë” me Francën, për vendin e pestë…

paolo Mladini

Paolo Maldini, shumë i ashpër ndaj kuqezinjve: “Milani nuk ka më ideale. Dua respekt për historinë e tij”

INFO

NA NDIQ