Interi merr vendimin përfundimtar në lidhje me Inzagin!

ina-online
ina-online

28/07/2023

Interi merr vendimin përfundimtar në lidhje me Inzagin!

Duket se e ardhmja e Simone Inzagit do të vazhdojë të jetë te Interi, me klubin zikaltër që është shumë pranë rinovimit me teknikun italian.

Siç raporton “La Gazzetta dello Sport”, firma e 47-vjeçarit në kontratë pritet të vijë shumë shpejtë, i cili do të rinovojë deri në 2025.

E ardhmja e tij u vu në dyshim pranë fundit të sezonit, kur Interit filluan t’i mungonin rezultatet, por arritja në finalen e Champions-it bënë që drejtuesit të ndryshonin mendje dhe Inzagi të fitonte sërish besimin e tyre dhe të lojtarëve.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

genc nuza

Genc Nuza do të ndajë drejtësinë në ndeshjen Dortmund – PSG në UEFA Youth League

Xhaka Taulant

Taulant Xhaka dënohet me dy ndeshje moslojë, për këtë ndërhyrje të stilit “kung-fu” (FOTO)

ibrahimovic

Ibrahimoviq rikthehet te Milani për herë të tretë

Ivan-Celikovic-

Në moshën 34 vjeçare vdes ish futbollisti i Shkëndijës!

broja

Mesazh i koduar për Brojën? Pochettino: Që të fitohet ndeshja, duhet shënuar gol

haqim memedi

Ndërron jetë në moshën 70-vjeçare legjenda e futbollit tetovar Haqim Memedi

Mirlind Daku

Gol dhe fitore, Mirlind Daku merr vlerësimin e merituar tek Rubin Kazan

mourinho

Tifozët e Romës të dashuruar me Mourinhon: “Romanist për jetën”…

Jurgen Klopp

Jurgen Klopp tregon se si ndryshoi gjithë sistemin për ta përmbysur Crystal Palacen

INFO

NA NDIQ