​Interi mund ta largoje Asllanin

ina-online
ina-online

31 Gusht, 2023

Interi mund të kompletojë tregun e transferimeve me një tjetër nënshkrim në mesfushë.

Siç raportohet nga eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio, Interi po mendon seriozisht të kompletojë skuadrën me përforcime të tjera në mesfushë dhe për momentin janë dy emra të nxehtë, Ndombele dhe Maxime Lopez.

Ish-mesfushori i Napolit, i cili është rikthyer në Tottenham që mban kartonin e tij, ka refuzuar Genoan dhe është në pritje të “Nerazzurrëve”, të cilët megjithatë do të duhet të vendosin nëse duan një mesfushor klasik, ashtu si Ndombele, apo për një zëvendës Calhanoglu që mund të jetë Maxime Lopez.

Nëse vjen edhe mesfushori i Sassuolos, nuk përjashtohet një largim në formë huazimi i mesfushorit shqiptar Kristjan Asllani.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

manchester united

“United” në vështirësi, Ten Hag i qetë pas humbjes së fundit në Ligën e Kampionëve

bayerni

Bayerni me rikthim të madh

shkendija2

Derbi i madh në Tetovë, Shkëndija e Struga Trim Lum kërkojnë fitoren

Italy Soccer Champions League

VIDEO / Interi e Reali në festë, goditje e madhe për klubet angleze

champions-logo

LIGA E KAMPIONEVE/ Dy rivalët e Interit dhe një çift që do pikët e para, publikohen formacionet zyrtare

Xhevat Prekazi

Xhevat Prekazi pëson sulm në tru, shtrihet në spitalin e Beogradit

donjeta-sadiku

​Donjeta Sadiku shpallet kampione ballkanike

messi

Premtimi i presidentit të Inter Miamit: Messi do ta luajë ndeshjen e tij të fundit në Barcelonë

Ben Chilwell 2

Ben Chilwell jashtë fushave deri në muajin dhjetor

INFO

NA NDIQ