Interi planifikon goditjen e radhës me transferimin e top yllit të Bayernit

Picture of ina-online
ina-online

07/07/2024

Interi po shpreson që Bayern Munichu do ta lejojë ish-lojtarin e Napolit, mbrojtësin Kim Min-jae që të rikthehet në Serie A në huazim, sipas Gazzetta dello Sport.

Reprezentuesi i Koresë së Jugut ka fituar Scudetton në sezonin e tij të vetëm në Itali dhe më pas ishte shitur tek gjiganti gjerman për 50 milionë euro.

Sidoqoftë, ai ka bërë vetëm 36 paraqitje në gara zyrtare atë sezon duke shënuar një gol dhe duke bërë dy asistime, më shumë i ulur në bankën rezervë që prej transferimit të Eric Dier gjatë afatit kalimtar të janarit.

Tani si 27-vjeçar, Interi mund t’i dhurojë Kim Min-jae mundësinë që ta rivitalizojë karrierën e tij në Serie A dhe në Ligën e Kampionëve në ‘Giuseppe Meazza’.

TË FUNDIT
6 orë
Chelsea merr 28 futbollistë në SHBA, ftohet edhe Armando Broja
7 orë
Ballkani luan sot ndaj Hamrun, në rrethin e dytë të Ligës së Konferencës
8 orë
Një tjetër lajm i keq për Harry Kane
8 orë
U përfol për një transferim në Arabinë Saudite, Guardiola sqaron të vërteten e De Bruyne
21 orë
​Milani tenton sërish për Brojën

ME TE LEXUARA

8 orë
U përfol për një transferim në Arabinë Saudite, Guardiola sqaron të vërteten e De Bruyne
8 orë
Një tjetër lajm i keq për Harry Kane
7 orë
Ballkani luan sot ndaj Hamrun, në rrethin e dytë të Ligës së Konferencës
1 ditë
Florentino Perez është më i suksesshmi, por jo më i pasuri! Ja presidenti që udhëheq listën e “Forbes”
6 orë
Chelsea merr 28 futbollistë në SHBA, ftohet edhe Armando Broja

LEXO MË SHUMË

Armando Broja

Chelsea merr 28 futbollistë në SHBA, ftohet edhe Armando Broja

ballkani kf

Ballkani luan sot ndaj Hamrun, në rrethin e dytë të Ligës së Konferencës

kane

Një tjetër lajm i keq për Harry Kane

Pep Guardiola

U përfol për një transferim në Arabinë Saudite, Guardiola sqaron të vërteten e De Bruyne

Armando Broja

​Milani tenton sërish për Brojën

shendrit dehari

Shëndrit Deari shpallet kampion i ri tenisit në Maqedoni të Veriut

rej manaj

Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit

osimeh

Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A

mbappe mbape

Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit

INFO

NA NDIQ