Interi “tërbon” Luis Enriquen, trajneri i PSG: Humbje e pabesueshme!

ina-online
ina-online

01/08/2023

Trajneri i PSG, Luis Enrique analizoi humbjen 1-2 në miqësore ndaj Interit.

“Ishte një lojë shumë e mirë. Është e pabesueshme të jesh 1-0 në minutën e 80-të dhe më pas të humbasësh, por mbaj mend shumë gjëra të mira. Jam shumë i kënaqur dhe e shoh skuadrën duke u përmirësuar ditë pas dite.

Jemi në kohën e duhur për t’u përgatitur, për të mirëpritur lojtarë të rinj dhe për të testuar disa prej tyre në më shumë pozicione. Kjo është edhe koha për t’u përgatitur fizikisht” – Tha ai.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

genc nuza

Genc Nuza do të ndajë drejtësinë në ndeshjen Dortmund – PSG në UEFA Youth League

Xhaka Taulant

Taulant Xhaka dënohet me dy ndeshje moslojë, për këtë ndërhyrje të stilit “kung-fu” (FOTO)

ibrahimovic

Ibrahimoviq rikthehet te Milani për herë të tretë

Ivan-Celikovic-

Në moshën 34 vjeçare vdes ish futbollisti i Shkëndijës!

broja

Mesazh i koduar për Brojën? Pochettino: Që të fitohet ndeshja, duhet shënuar gol

haqim memedi

Ndërron jetë në moshën 70-vjeçare legjenda e futbollit tetovar Haqim Memedi

Mirlind Daku

Gol dhe fitore, Mirlind Daku merr vlerësimin e merituar tek Rubin Kazan

mourinho

Tifozët e Romës të dashuruar me Mourinhon: “Romanist për jetën”…

Jurgen Klopp

Jurgen Klopp tregon se si ndryshoi gjithë sistemin për ta përmbysur Crystal Palacen

INFO

NA NDIQ