iPhone 16 vjen me ngjyra ndryshe

INA
INA

02/04/2024

Aktualisht iPhone 15 Pro dhe 15 Pro Max janë në katër ngjyra. Sipas burimeve, një prej ngjyrave do të hiqet në serinë e re të telefonit iPhone 16 dhe tri të tjerat do të modifikohen. Ky është një ndryshim i madh, pasi në të kaluarën ngjyrat në seritë Pro kanë qëndruar të njëjta për vite, ose është ndryshuar një ngjyrë.

Sipas burimeve, në iPhonen e ri që vjen këtë vjeshtë do të shtohet ngjyra rozë dhe ajo do të jetë në nuancë të veçantë. Ngjyra tjetër do të jetë e hirtë, që i afrohet llojeve të tjerë të iPhoneve, raportoi Forbes. E bardha do të jetë gjithsesi një prej llojit, ndërsa do të ketë edhe iPhone të zi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

iphone- telefon mobil

Pretendimi se përditësimi më i fundit i iOS i bën pajisjet të papërdorshme, ka një zgjidhje për këtë problem

tik tok

TikTok me shërbimin e ri kërcënon Instagramin

meta-logo-1

​Meta prezanton çipin e ri të trajnimit për inteligjencën artificiale

spacex-leshon-me-sukses-raketen-falcon-heavy_5cb0dafb5e977

Sa i ‘rrezikon’ Starlink kompanitë shqiptare të internetit?

iphone- telefon mobil

Messenger bën ndryshime dhe përdoruesit mezi i kanë pritur!

Elon-Musk-cip

Musk: IA do ta tejkalojë inteligjencën njerëzore deri në fund të vitit të ardhshëm

tik tok

TikTok po zhvillon një aplikacion të ri që do të konkurrojë me Instagram

Apple-1

Apple do të paguajë shuma të mëdha për të licencuar miliona imazhe me Al

Bitcoin

Bitcoin në 72,600 dollarë: halving është afër

INFO

NA NDIQ