Ish-aktorja e “Al Pazar” pretendon se e “ka ngacmuar” Luiz Ejlli

INA
INA

31 Gusht, 2023

Eriselda Shllaku është një emër që dikur ka bërë xhiron e ekranit, si aktore, moderatore dhe modele. Sot ajo është më e tërhequr nga bota e medias, megjithatë në profilin e saj në instagram është mjaft aktive.

Së fundmi ajo ka bërë një bashkë-bisedim me ndjekësit ku mes pyetjesh të shumta nuk kanë munguar as komplimentat për aktoren.

Por mes tyre njërin e ka publikuar me emër. Bëhet fjalë për një adresë të Luiz Ejllit në Instagram, që në fakt është një nga adresat e shumta fallco në emër të këngëtarit.

Nuk dihet nëse Eriselda ka menduar se është në të vërtetë Luizi që i thotë “o yll je shumë simpaktike”, por është i vetmi koment të cilin aktorja e ka publikuar me emër./albeu.com/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

big-brother-VIP

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

DUA Lipa

Dua Lipa ‘e artë’ në filmin e saj të parë, krah dy aktorëve të famshëm (FOTO)

Tayna Tajna

Tayna vjen në bashkëpunim me 3 repera

bardhi

Bardhi publikon këngën e re “Betohemi 2”

arbana-osmani-bbv

Çfarë ndodhi? Produksioni i Top Channel ndryshon datën e nisjes së ‘BBVA’

Luizi Kiara klipi

Pse nuse i thonë kësaj!? Luizi i vë dy duart kokës kur provon ushqimin e gatuar nga Kiara! (FOTO)

Luizi nena e tij

Mbaruan pushimet! Luizi publikon videon e trishtë kur e ëma lë Shqipërinë (VIDEO)

fifi filloreta

Fifi të premten publikon këngën e re

BORA

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

INFO

NA NDIQ