Ish banorët e ‘Big Brother VIP’ vijnë me këngën plot humor (Video)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

6 Maj, 2023

Ka nisur sonte finalja e madhe e “Big Brother VIP”. Ky spektakël filloi me një këngë të përgatitur nga ish-banorët, të cilit kishin thënë secili nga një fjali që ka karakterizuar qëndrimin e tyre.

“Unë fitoren vetë ta fala se më erdhi keq për ty Luiz”, shprehej Olta. Kiara nga ana tjetër tha fjalët “sinqerisht dhe realisht” që i kemi dëgjuar aq shpesh kur ajo ishte në shtëpi. Armaldo “Shkoi nata, zbardhi dita, mund ta këndoj dhe anglisht”.

“Flokët unë i ngjyrosa që të të ngjaja ty Luiz”, këndonte Ronaldo. Kejvina përmendi shpullën që i dha Luizit, ndërsa Sabiani “Gjithë Big Brother-erat unë i provova” e me rradhë.

Më poshtë mund ta dëgjoni:https://www.instagram.com/reel/Cr6aaz_POMN/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

https://www.instagram.com/reel/Cr6aaz_POMN/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

Dina Abdulaziz

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INFO

NA NDIQ