Ish-banori i Big Brother i kërkon falje publike Luizit dhe Kiarës!

INA
INA

29/11/2023

Fituesi i “Big Brother 3”, Jetmir Salaj i ka kërkuar një falje publike çiftit Luiz-Kiara. Gjatë sezonit të dytë të BBV, Jetmiri ka qenë një ndër personazhet që më së shumti e ka kundërshtuar dashurinë e çiftit duke e quajtur të pavërtetë, ndërsa për moderatoren ka thënë se Kiara është me Luizin për interes.Duket se këto mendime me kohën i kanë ndryshuar Jetmirit, i cili përmes një Instastory i ka kërkuar falje çiftit.Së pari, duhet të kërkoj falje që nuk kam besuar te dashuria juaj. E dyta: uroj më të mirën për ardhmërinë tuaj.” – është shprehur ai.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ