Ish-banorja e BBV1 “thumbon” vëllezërit Veshaj

INA
INA

20/03/2024

Ish-banorja e Big Brother Vip 1 Monika Lubonja, ka treguar haptazi se nuk i beson romancës Romeo-Heidi.

Aktorja ka ‘krahasuar’ çiftin Romeo-Heidi me çiftin e dikurshëm Donald-Beatrix, si një situatë dhe lojë të njëjtë të vëllezërve Veshaj.

Monika ka postuar një video në InstaStory ku Donaldi i thoshte Beatrixës se ishte i sinqertë në ndjenjat e tij për të, ku shprehet: Më beso, unë bëhem gjak për ty.

Pas kësaj, del edhe Romeo ku të njëjtat i fjalë i’a thotë edhe Heidit, dhe në mbishkrimin e videos aktorja shkruan: “Copy”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ