Ish-banorja e “BBV3” ‘i vë flakën’ rrjetit! (FOTO)

Picture of INA
INA

03/07/2024

Gjatë qëndrimit të saj brenda shtëpisë së “BBV3”, ajo ka qenë një prej konkurrenteve më të komentuara të formatit për shkak të zgjuarsisë, artikulimit dhe dinamikave të ngjarjeve që krijonte me banorët e tjerë.

Bëhet fjalë për moderatoren Erjola Doçi.

Epo edhe pas daljes nga “BBV3”, Erjola ka fituar jo pak herë vëmendjen e mediave dhe fansave të saj sidomos me pozat e saj nëpër rrjete sociale.

Këtë herë, fotot e Erjolës janë bërë virale, ku ka tërhequr vëmendjen me format e saj trupore dhe shfaqet teksa po shijon verën dhe motin e nxehtë.

TË FUNDIT
6 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
7 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
7 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
9 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
9 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
7 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
7 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
6 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

LEXO MË SHUMË

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

INFO

NA NDIQ