Ish-banorja e Big Brother, Xhensila pozon nudo pas dushit (Foto)

0

Ish-banorja e BB Xhensila Pere ka publikuar një foto provokuese në rrjetin social Instagram.

Pas fitores së ‘Dance with me, Xhensila është shfaqur nudo.

Bukuroshja duket sikur foton e ka bërë pas dushit dhe ka përdorur një filtër Snap Chati.

Xhensila ka uruar të gjithë ata të cilët janë duke parë, që ta ‘shijojnë këtë foto’. Pasi në media doli paraprakisht lajmi, se ajo do të ishte fituese e spektaklit të kërcimit, Xhensila u vu në qendër të debateve dhe përplasjeve me ish-konkurrenten transgjinore, Linda Rei.

Për sa i përket jetës private, Xhensila ka deklaruar se nuk është në një lidhej dashurie.