Ish drejtori i AAA-së i replikon Ibrahimit: “Na more në qaf!”

INA
INA

19/10/2023

Ish drejtori organizativ, (ekonomik) i Klinikës për Kirurgji Torakale, Erhan Zuberi nga Alternativa tashmë i shkarkuar nga kjo pozitë dhe i larguar nga partia për shkak të mendimit ndryshe, ka lëshuar një koment shumë të rëndë dhe me plotë akuza për sekretarin e përgjithshëm të Alternativës, Zeqirja Ibrahimi.

Sipas Zuberit, Ibrahimi apo siç ai ka preferuar ta quaj me shkurtesë, “Zeqa” ka vajtur për lesh. Thotë se pikërisht Ibrahimi është ai që e mori në qafë organizatën duke i’u referuar, Alternativës.

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

TABANOC-696x522

Kapen 13 sirianë në afërsi të vendkalimit kufitar “Tabanoc”

bullgari-maqedoni

OKB: Bullgaria t’i garantojë të drejtat e pakicës maqedonase

Izet Mexhiti kasami opozita len lidhja

LEN: BDI së pari i mashtroi shqiptarët me Naser Zyberin, tani për së dyti me Talat Xheferin si kryeministër teknik-administrativ

sela

Ndërroi jetë aktivisti i ASH-së, Emri Bislimi

arrestime terrorizem shkup

Ndalohet një 20-vjeçar nga Kumanova, kapet me lëndë narkotike

naser zyberi

Zyberi me rastin e 10 dhjetorit: Secili ka të drejtë të jetojë një jetë normale

Bujar Osmani

Osmani: Shqiptarët përdoren si temë rezervë për pozicione më të mira elektorale nga partitë nacionaliste maqedonase!

vucic

Vuçiq: Infrastrukturë gazi edhe drejt Maqedonisë së Veriut!

lsdm vmro

Vrasësi dhe vrasjet shfrytëzohen për politikë ditore/ VMRO-ja dhe LSDM-ja vazhdojnë të kërkojnë përgjigje nga njëra-tjetra

INFO

NA NDIQ