Ish drejtori nga Zajazi, Urim Ahmedi, i bashkohet Izet Mexhitit

ina-online
ina-online

10/02/2024

Ish drejtori Ujësjellësit në Kërçovë, Urim Ahmedi, i është bashkuar Lëvizjes Demokratike. Ai vjen nga Zajazi dhe ka realizuar një takim të përzemërt me kryetarin e LD-së, Izet Mexhiti, duke e quajtur “mik të idealit”.

“Një takim miqësor me mikun e idealit! Ne do të vazhdojmë me ndershmëri, përkushtim dhe dashuri për rrugen që kemi nisur këtu e një çerek shekulli në të mirë të vendit, nevojave dhe popullit që ka sakrifikuar dhe sakrifikon gjithçka për mirqenien e tij!”, ka shkruar Ahmedi duke postuar foto nga takimi me Mexhitin.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Osmani: Nëse një muaj nuk marr rrogë, duhet të marr borxh që të mbijetoj

Jovan mitreski

Mitreski: Marrëveshjet ndërkombëtare s’mund të ndryshohen me ligj tjetër

osmani taravari

Sondazh: Arben Taravari apo Bujar Osmani, kush do të merr mbështetjen e shqiptarëve më 24 prill?

Bilall Kasami

Kasami: Rikonstruimi stadiumit do të fillojë në muajin mars

policia-1-1-1392x766

Humbet ky papagall në Shkup, kush e gjen merr shpërblim prej 1000 euro

Bujar-Osmani2-1-650x400-1

BDI: Bujar Osmani është kandidati i parë i konfirmuar për President të shtetit

vmro

OBRM-PDUKM: Spasovski dhe Kovaçevski, Maqedoninë e kanë shndërruar në Kolumbi

zjarr cair

Dalin pamje nga zjarri në kafenenë “Baron” në Çair të Shkupit

Bojmacaliev

Bojmacaliev: Me letërnjoftim e vjetër do të mund të udhëtohet edhe në Bosnje e Hercegovinë

INFO

NA NDIQ